השירות באתר מוצע לכל מי שזקוק לשירותיה של חברת ניקיון, ומעוניין לבחור בחברה איכותית ואמינה שתציע מחיר אטרקטיבי ונוח. באתר זה תקבלו הצעות מחיר מחמש חברות ניקיון שמציעות את השירותים המתאימים ביותר עבורכם, וזאת כדי שתוכלו לבצע בעצמכם השוואת מחיר ולבחור חברת ניקיון מקצועית וטובה. השוואת המחירים שתבצעו באמצעות אתר זה תחסוך לכם זמן יקר ובעיקר – לא מעט כסף.
לא. השירות באתר אינו עולה כסף. מטרתו של האתר לסייע לכם בבחינת חברות ניקיון אפשריות ומתאימות, כדי שתוכלו למצוא את השירות הדרוש לכם, בתמחור הנוח מבחינתכם. לאחר שתציינו מה אתם מחפשים, מה הצרכים שלכם ומה התקציב המקובל מבחינתכם, תקבלו מאיתנו הצעות מחיר בתוך זמן קצר, וללא כל עלות.
השירות באתר מהיר ואפקטיבי, ולרוב תקבלו הצעות מחיר בתוך כשעתיים. עם זאת, בשעות העומס עשוי לחול עיכוב, אך גם עיכובים אלה נמצאים תחת שליטה ולרוב תקבלו תשובה בתוך שעות ספורות מרגע שתמלאו את הפרטים.
אנו בוחנים את איכות השירות של כל חברות הניקיון המופיעות במאגר שלנו ומעדכנים את המאגר כל העת כדי להבטיח רשימה איכותית וטובה ללקוחות האתר. אם נתקלתם בחוויית שירות שלילית או בתקלה כלשהיא, אנא עדכנו אותנו כדי שנוכל לבחון את המקרה ובמידת הצורך להסיר את החברה מהמאגר שלנו כדי למנוע חוויות דומות אצל לקוחות נוספים.
לאחר שתקבלו מאיתנו מספר הצעות מחיר, ההחלטה עוברת לידיים שלכם. כעת עליכם לבחון את החלופות ולהחליט מה האפשרות הטובה ביותר מבחינתכם ואיזו חברת ניקיון מציעה לכם את השירות המתאים ביותר, במחיר נוח מבחינתכם. השוו את המחירים, קראו את חוות הדעת של הגולשים ונסו להכריע איזו חברה מציעה לכם תמורה גבוהה יותר בעד המחיר הנקוב. אם אתם זקוקים לשירותים נוספים מוטב לציין זאת מבעוד מועד כדי שנוכל להציע לכם חברות שמתאימות גם לשירותים הללו.
קבל הצעות מחיר מומלצים!