ניקיון לאחר שיפוץ

אם ביצעתם שיפוץ בבית או במשרד, בוודאי נדהמתם לגלות את כמויות האבק והלכלוך שהצטברו לאחר השיפוץ. לאחר שהתאוששתם מהתדהמה הרבה, בעיקר תהיתם לעצמכם איך אתם אמורים לנקות את כל הזוהמה שהצטברה בבית או במשרד? גם אם יש לכם עוזרת בית, סביר להניח שהיא לא תעמוד בעומס הרב של ניקיון לאחר שיפוץ הדירה או המשרד. אף אם רכשתם מלאי ניכר של חומרי ניקוי, ישנה חשיבות רבה לאופן הדילול של חומרי הניקוי ולא כל אחד בקיא במלאכה זו, ומכאן שרצוי להשאיר זאת לאנשי המקצוע של חברת ניקוי מיומנת.

למשל, על כל מוצר שעשוי מקרמיקה או מגרניט פורצלן אם אתם משתמשים בכמות גדולה מדי של חומר ניקוי, אתם למעשה הורסים את המוצר באופן טוטלי, ואין סיבה שתעשו זאת. לניקוי פרופילים אשר נצבעים בצבע בתנור או לחילופין לניקוי חלונות אשר הם עשויים מנירוסטה צריכים להיזהר מלעשות שימוש בחומרי ניקוי כמו למשל טינר לפירוק הצבע, מכיוון שבמקרים כגון אלו הטינר עלול לפגוע בפרופיל, ולכן השימוש המיטבי הינו באלכוהול מרוכז בלבד.

על מה יש להקפיד בחומרים בעת ניקיון לאחר שיפוץ?

כדי לנקות את הלכלוך אשר הצטבר בבית שלכם או במשרד שלכם לאחר השיפוץ, צריך חומר כל שהוא שיפרק את הלכלוך העיקש שמסרב להיעלם בפעולת ניקוי פשוט. למשל, כדי להסיר שומנים אשר נוצרים בעת שאתם מטגנים, תצטרכו להשתמש במסיר שומנים ספציפי שעשוי בדרך כלל מסודה קאוסטיק, ובאותו אופן, כאשר לכלכו לכם את הבית בעת השיפוץ, תזדקקו לחומרים כימיקליים מיוחדים במינם, שאותם מחזיקה חברת ניקיון מקצועית, על מנת להיפטר מכל הלכלוך אשר הצטבר במשרד או בבית שלכם.

עבודת ניקיון לאחר שיפוץ דורשת גם כלים ייעודיים לעבודת הניקיון שמן הסתם לא נמצאים ברשותכם ורק חברת ניקיון מקצועית ובעלת ניסיון יכולה להביא עמה לעבודת הניקיון לאחר השיפוץ את הכלים הללו. כלים אלו כוללים בין השאר – סכינים מיוחדים, שלא משאירים סימנים על הקירות, שפכטלים מיוחדים לצורך גירוד הצבע שטפטף על הקרקע ועל הפאנלים, מברשות המותאמות במיוחד לקרצוף של הכלים הסניטריים, שואבים תעשייתיים לשאיבת המים וכיוצא בזה.

ניקיון לאחר שיפוץ – ביצוע פוליש

במסגרת ניקיון לאחר שיפוץ צפוי שיעלה הצורך בביצוע פוליש בבית או במשרד. זאת על מנת שתוכלו ליהנות מרצפה חלקה ונקייה, ללא כל סימנים וצלקות מהשיפוץ שבוצע, דבקים שונים או כתמים של צבע אשר נשארו על הרצפה. השקעתם כל כך הרבה זמן וכסף בשיפוץ – לא תשקיעו גם בניקיון לאחר מכן?