ניקיון בתים

אם אתם מתכוונים לנקות את הבית בעצמכם, אין באמת בעיה ממשית לעשות את זה. כל שאתם צריכים זה לתפוס סחבה, דלי וגומי ולצאת לדרך. אבל עם כל המשימות שלכם, שכוללות יום עבודה ארוך, ישיבה עם הילדים על שיעורי הבית, הסעת הילדים לחוגים ולחברים, זמן מנוחה במידת האפשר, קניות בסופרמרקט והכנת אוכל – איפה נשאר לכם זמן, כוח או רצון בכלל לנקות את הבית שלכם?

ניקיון בתים הוא פרויקט מורכב שלרובנו אין זמן או אנרגיות בשבילו. אתם כמובן יכולים להביא עוזרת בית, אבל אז תצטרכו לדאוג לתשלומי הביטוח הלאומי ולדאוג לימי חופש עבורה ולפיצויים, וכן תצטרכו להתמודד עם הגחמות שלה – מפעם לפעם היא מאחרת, במקרים אחרים לא מתחשק לה להגיע והבית שלכם נשאר מבולגן ומלוכלך.

אם כן, השכרת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית ומיומנת הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. מעבר לכך, חברת ניקיון מביאה עמה את כל חומרי הניקיון, כך שיורדת מכם מטלה חודשית ואתם חוסכים כסף רב בתקציב החודשי (וגם סחיבת ציוד במסגרת הקניה החודשית). כמו כן, חברת הניקיון מספק חשבונית, כך שהכל חוקי כדת וכדין ואם הבית שלכם הוא גם המשרד, יש לכם גם את היכולת להתייחס להוצאה הזו כאל הוצאה עסקית מוכרת לכל דבר.

איך מזהים חברת ניקיון בתים מקצועית ואמינה?

השאלה איך תוכלו לזהות חברת ניקיון בתים מקצועית ואמינה? ראשית כל כדאי להקשיב לאינטואיציה שלכם, וכבר בשיחה הראשונית בטלפון נסו לשאול את כל השאלות הנכונות בדבר אמון – תשאלו באם כל שבוע שולחים לכם את אותה המנקה? האם יש אחריות במקרה של גניבה חלילה? האם אתם מקבלים חשבונית כחוק? האם המנקה מביא עמו חומרי ניקוי וציוד מתאים? יש הרבה חברות ניקיון בתים אשר הן אינן יציבות ואינן אמינות. תוכלו לבדוק באתרי האינטרנט השונים או בפייסבוק, במקרים רבים תמצאו המלצות או דווקא תלונות על חברות אשר אינן עומדות בסטנדרטים המצופים מהן. תוכלו לזהות חברות לא אמינות משום שהן כנראה יציעו לכם מחיר יותר מדי זול בטלפון, שהרי ידוע כי "הזול עולה ביוקר", זה אמור להרים גבה אצלכם, אל תתפתו למחיר הזול מדי והמשיכו הלאה.

כיצד תבחרו חברה של ניקיון בתים בעלת ניסיון?

חברה של ניקיון בתים לא תעשה כל דבר אפשרי רק על מנת לזכות בעבודה מכם, היא תקבע עמכם פגישה ותגיע אליכם ורק שתגיע ותראה את המקום – היא תיתן לכם הצעת מחיר מפורטת ורצינית ביותר. חברה כזו היא המתאימה לכם מכל.