ליטוש שיש

ליטוש שיש הוא למעשה חידוש של השיש בביתכם והפיכתו משיש מנופץ והרוס לכדי שיש חדש ומרהיב ביופיו. חידוש זה מתבצע באמצעות ליטוש, אשר משפר באופן ניכר את המראה של השיש שלכם ומשווה לו מראה מבריק תוך שהוא מוריד את כל הפגמים שנוצרו בשיש ברבות השנים ובזמן שחלף מאז המועד בו רכשתם את השיש הנוכחי.

ישנם ליטושים אשר מתבצעים על גבי השיש ועל ידי מספר גורמים ולאחר הליטוש יעיד כל מי שביצע ליטוש שיש, השיש הפך להרבה יותר מלהיב ויפה ממה שהיה כאשר נרכש מלכתחילה, כך שהליטוש בעצם עשה עבודה כפולה ומכופלת: מצד אחד הליטוש הפך את השיש משיש מנופץ והרוס לשיש חדש ובנוסף הוא גם שדרג את המראה של השיש משיש חדש לחדיש ורענן יותר ממה שהיה במועד הרכישה שלו. ליטוש שיש מתבצע הן בבתים פרטיים והן במוסדות ציבור כמו למשל – אולמות ספורט, אולמות אירועים, בתי ספר ומכללות, מכוני כושר, קניונים ומשטחי שיש בגינות ציבוריות וכיוצא בזה. הרבה מרצפות שיש צוברות הרבה כתמים אשר אותם לא ניתן להסיר במכונת שיש מקצועית רגילה, השחזת השיש וליטושו במכונות מקצועיות תחדש את מראה השיש ותעניק לו מראה מרהיב כמו שהיה לו בראשית ימיו.

למה חשוב לשים לב כאשר אנו בוחרים חברת ליטוש שיש?

כאשר אנו בוחרים חברה שתבצע ליטוש שיש אנו חייבים לשים לב לכך שעבודת הליטוש של השיש ועבודת גימור השיש תתבצע ברמה הכי גבוהה שיש, על מנת לוודא זאת, עליכם לבקש לראות עבודות קודמות של נציגי החברה. כדי שתוודאו שהנכם בוחרים חברת ליטוש שיש מקצועית ומן השורה הראשונה. מומלץ לבדוק המלצות – תוכלו לבקש המלצות מחברים טובים או מקרובי משפחה אשר שכרו שירותים אלו בשנה האחרונה. דרך נוספת להמלצות היא להיכנס לאתרי האינטרנט ולבדוק המלצות או הכפשות באתרי האינטרנט או בפייסבוק. ניתן גם לבקש מהחברה שניים או שלושה מספרי טלפון של הלקוחות שלה ולהתקשר אליהם ולוודא על טיב השירות שהם קיבלו מהחברה.

סוגים של ליטוש שיש

ישנם שלושה סוגים עיקריים של ליטוש שיש. הסוג הראשון הוא ליטוש אבן אשר מיועד ליישור משטחים וליצירת מראה אחיד של המרצפות. הסוג השני הוא ליטוש יהלום המתאים לחידוש משטחים בעלי כתמים קשים. ולבסוף, פוליש קריסטל, שהוא פוליש איכותי אותו מומלץ למרוח על המשטחים בסיום העבודה, על מנת להגיע למראה אידיאלי של הרצפות.