המלצות גולשים

חיפשנו חברת ניקיון טובה למשרד, כזו שתיתן לנו מחיר טוב ושירות טוב. אחרי שבדקנו כמה אופציות וגם ניסינו והתאכזבנו, הגעתי לאתר הזה. קיבלנו כמה הצעות מחיר ואנחנו מאוד מרוצים מהחברה שבחרנו – בזכותכם.
טל, פתח תקווה
כשעברנו דירה היה לי חשוב שחברת ניקיון טובה תכין את הבית לכבודנו. לא היה לי זמן להתעסק בזה יותר מדי תוך כדי אריזות אז נכנסתי למרכז הניקיון, כתבתי מה אני מחפשת ותוך כמה שעות קיבלתי הצעות מחיר מפורטות ומסודרות. בחרתי והייתי מאוד מאוד מרוצה, בהחלט השירות הכי טוב שיש.
ליהי, קרית אונו
כמה וכמה משרדים במבנה שלנו חיפשו ביחד חברת ניקיון, נפגשנו עם כמה נציגים של חברות שונות אבל לא ממש מצאנו את מה שמתאים לנו. כששמעתי על האתר הזה החלטתי ששווה לתת צ'אנס, בטח כשזה לא עולה כסף, והאמת היא שמתוך ההצעות שקיבלנו בחרנו חברת ניקיון שכולם מרוצים ממנה. מעולה!
מיכאלה, תל אביב
חיפשתי חברת ניקיון טובה שתדאג לניקיון בבניין שלנו, היה לי ברור שאנחנו חייבים רק חברה שתיתן מחיר טוב ותדאג לניקיון כמו שצריך. במרכז הארצי לניקיון קיבלנו כמה הצעות מחיר טובות, עשינו השוואת מחירים ובחרנו חברה שאנחנו מאוד שמחים שבחרנו בה.
גידי, כפר סבא
אחרי שניסיתי כמה חברות ניקיון והתאכזבתי מהשירות, מהפער בין המחיר שביקשו למה שהציעו או פשוט מאיכות הניקיון, החלטתי לנסות את האתר הזה. תוך כמה שעות היו אצלי כמה הצעות מחיר ותוך שבוע החברה התחילה לעבוד. בינתיים התוצאות פשוט מעולות.
קרן, מודיעין
קבל הצעות מחיר מומלצים!