הזמן הנכון לשכור שירותיה של חברת ניקיון הוא כאשר אתם, כבעלי המשרד, שואפים לשפר את רמת הניקיון והתחזוקה, ובוודאי שאין לכם עניין שהעובדים שלכם ידאגו לניקיון בכוחות עצמם. נכון, ישנה בהחלט אפשרות לשכור שירותיו של מנקה פרטי, אבל גם לכך יש חסרונות שונים. קבלת שירותים מחברת ניקיון משמעותה קבלת שירות בשיטה של מיקור חוץ, כך שהחברה תדאג לעובד קבוע במשרד ספציפי, לקביעת התנאים ולטיפול מול בעלי העסק ישירות.

בנוסף, כאשר נבצר מאותו עובד להגיע ביום מסוים, דואגת חברת הניקיון למנקה מחליף במקום אותו מנקה. לא בכדי ממליצים כולם על חברת ניקיון מסוימת, מה גורם ללקוחות להמליץ על חברת ניקיון כל שהיא? הדבר נמדד במספר אלמנטים, כמו למשל – מחיר הוגן וסביר – גם אם חברת הניקיון הינה סופר מקצועית, אבל המחיר שלה הוא פשוט בעננים, כיום הרבה חברות ימעטו לקחת את שירותיה. שם המשחק כיום הוא שירות במחיר הוגן וסביר.

לקוחות מצפים לשירות מקצועי במחיר הוגן והם עושים לפני הבחירה בחברת ניקיון סקר שוק, מתוך הבנה שניתן להשיג מחיר אטרקטיבי (אבל לא לבחור בחברה הזולה ביותר, שעשויה להיות פשוט לא איכותית). בנוסף חשוב לזכור ששירות מקצועי הוא מעל הכל, ואם חברת ניקיון מעגלת פינות בכל הקשור לניקיון מיד רואים את זה ואף אחד לא ימליץ עליה, בעוד חברה מקצועית אשר מקפידה על איכות הניקיון תזכה את עצמה בהמלצות ניכרות. יחס אישי – ישנן חברות אשר הן מקצועיות ואמינות, אבל היחס שלהן מבזה ואף מזלזל ללקוחות שלהן, הן לא נותנות יחס אישי וחם ללקוחות שלהן ולא נעים לעבוד במחיצתן.

נקודות חשובות נוספות

מה הן הציפיות שלכם מספק השירותים בכל הנוגע להתנהלות הפנימית שלו? האם מעניינת אתכם איכות כוח האדם שלו, נאמנותו, יושרו, המסירות שלו? האם הספק מחויב להעסיק אך ורק עובדים ישראליים? במידה ולא, האם באחריות שלו לטפל בכל הנושאים החוקיים של היתרי העבודה וכדומה? האם הספק ועובדיו מבוטחים – ביטוח קבלני, ביטוח צד שלישי, ביטוח לאומי וחבות מעבידים? האם על הספק להתחייב בפניכם כי לשלם לעובדים שלו שכר נאות ויעניק להם את כל התנאים הסוציאליים על פי חוק?

ניקיון לאחר שיפוץ המשרד

אם אתם עומדים לקראת שיפוץ המשרד או שסיימתם שיפוץ כזה ממש לאחרונה, חברת ניקיון משרדים תוכל להציע לכם מענה גם לניקיון היסודי הנדרש רגע לאחר שהפועלים סיימו את עבודתם. בדקו מראש האם חברת הניקיון שלכם יכולה לספק לכם גם את השירות המשמעותי הזה.