מעבר דירה הוא פרויקט מורכב ולא מאוד פשוט, בעיקר משום שהוא דורש מכם לעמוד בשורה של מטלות, החל מאריזת ארגזים, דרך איתור חברת הובלות ועד לעדכון שלל גורמים וספקי שירותים בדבר הכתובת החדשה שלכם. עם זאת, אחד האתגרים החשובים, שרבים עשויים לשכוח ממנו או להזניח אותו עד לרגע האחרון, הוא אתגר הניקיון. דירה חדשה, בין אם התקבלה מהקבלן ובין אם מדיירים קודמים, היא דירה שיש בה לא מעט לכלוך.

בדירה יד ראשונה סביר להניח שיש עדיין אבק, לכלוך של צבע וגם נסורת בארונות המטבח, מה שידרוש מכם לנקות כמויות רבות של אבק ולכלוך מכל פינה אפשרית, לרבות הפאנלים והחלונות. בדירה שמישהו אחר גר בה אתם עשויים למצוא כמה פינות שננטשו לאורך השנים, בזמן שהצטברה בהן טינופת שיהיה לכם קשה לנקות לבד. אם כן, רגע לפני שאתם עוברים דירה ופורקים ארגזים, בדקו את האפשרות לשכור שירותיה של חברת ניקיון שתוריד מכם לא מעט נטל ותחסוך לכם גם הרבה מאוד זמן.

גם אחרי שיפוץ

באופן דומה ולא פחות חשוב, ניקיון יסודי על ידי חברת ניקיון הוא נושא שכדאי לכם לשקול גם לאחר שיפוץ יסודי של הדירה. סביר להניח שהפועלים השאירו אחריהם שאריות של לכלוך בפינות חשוכות, על המשקופים, מעל הארונות ואפילו על גבי התריסים. אם אתם רוצים לעשות את זה בעצמכם כדאי שתיערכו מראש עם ציוד, חומרים והרבה אורך רוח, שכן מדובר במשימה לא פשוטה כלל. לעומת זאת, חברת ניקיון מקצועית תשלח אליכם צוות מיומן, עם ציוד מתאים וחומרים איכותיים, כך שלא רק שהיא תחסוך לכם זמן יקר, היא גם תעשה את זה בצורה יעילה וטובה ביותר. לכם יישאר רק לסדר את הבית וליהנות מדירה משופצת, נקייה ומטופחת. זה החלק הכיפי בכל התהליך, לא?

מקצועיות היא לא מילה גסה

כשאתם מחפשים חברת ניקיון שתטפל במשימות החשובות לאחר השיפוץ או לפני המעבר לדירה החדשה, אל תתפשרו על מקצועיות ועל איכות. השקעתם רבות בשיפוץ ובחרתם בקפידה את הדירה האידאלית לכם, אין סיבה שתזלזלו דווקא בשלב הזה. חברה זולה אולי תחסוך לכם כמה שקלים אבל היא לא בהכרח זו שתספק את השירות שאתם מחפשים או את הסטנדרטים שאתם שואפים לקבל. היו זהירים ושקולים, ובחרו רק בחברה שתדע לתת לכם את מה שאתם באמת צריכים. זה ישתלם לכם הרבה יותר, גם אם המחיר יהיה טיפה יותר גבוה.