גם אם אתם מעדיפים לנקות את הבית לגמרי לבד, יש מצבים שבהם מלאכת הניקיון בכל זאת קצת יותר מורכבת. במצבים האלה חברת הניקיון היא פתרון פרקטי ופשוט מאוד, והנה שלוש דוגמאות לסיטואציות שבהן מומלץ לוותר על הספונג'ה ועל כאבי הגב. את הזמן שיתפנה לכם תוכלו לנצל לפעילויות הרבה יותר מהנות, ללא ספק.

עוברים לדירה חדשה? צחצחו אותה קודם

זה באמת לא משנה אם הדירה שאליה אתם עוברים מגיעה אליכם ישירות מהקבלן או אם מדובר בנכס שהחליף כמה וכמה ידיים לאורך השנים. כך או כך מדובר בחלל שצבר לכלוך ואבק, ולפני שאתם ממקמים את מערכת הריהוט היוקרתית או את כלי החסרינה המפוארים של סבתא, רצוי שהדירה תהיה נקייה ומצוחצחת. אם כן, רגע אחרי שקבעתם מועד למעבר המיוחל, יש שתי משימות קריטיות על הפרק. הראשונה: בחרו את החברה המקצועית ביותר לקראת המעבר, ואחת המומלצות בהן היא GetMoving –הובלות באזור השרון שתעניק לכם שירות איכותי ומדויק. השנייה: בחירת חברת ניקיון טובה שתאפשר לכם לעבור לדירה מפנקת במיוחד.

משפצים את הנכס? נקו אותו היטב

בזמן שאתם מפנטזים על הרגע שבו השיפוץ הגדול יסתיים, על חנוכת הבית הנוצצת ועל כוס היין הראשונה שלכם בסלון המלוטש, זכרו שברגע שהעבודה הזו תסתיים – יגיע הזמן להתחיל עבודה חדשה, והיא כולה שלכם. האבק והנסורת, כתמי הצבע והטיח, את כל אלה צריך להעלים הרבה לפני שהריהוט שלכם יחזור למקומו והתמונות ייתלו מחדש על הקירות. חברת הניקיון תעשה את זה במקומכם, ולא רק שהצעד הזה יחסוך לכם זמן, הוא גם יבטיח תוצאה טובה יותר. זאת משום שלחברת הניקיון יש את הציוד והכלים הדרושים כדי להבריק את הרצפות, לצחצח את ארונות המטבח ולהחזיר לכם דירה נקייה ויפה.

החגים בפתח? אל תעשו את זה לבד

כמעט כל חג הוא סיבה טובה לנקות, ויש חגים שבהם אנחנו נוטים להשקיע במשימה הזו קצת יותר. חשוב לנו להעלים את שאריות החמץ ולהכין את הבית לקראת האביב, וכשראש השנה מתקרב בא לנו להתחיל שנה חדשה בסטייל חדש. מצד שני, עם רשימת מטלות אינסופית ויומן עמוס פגישות, אין לכם את הזמן הדרוש כדי להתחיל לנקות גם את הפאנלים, התריסים והפינה האפלה ההיא מאחורי המקרר. הבשורה הטובה היא שאתם לא צריכים לעשות את זה לבד, כי גם בשלב הזה אפשר (ואפילו כדאי) להזמין גורם מקצועי שיגיע עם ציוד מקצועי, חומרי ניקוי מעולים וצוות מיומן שיבריק ויצחצח את הבית.