בנושא אחד אין ויכוח – ניקיון המשרד הוא קריטי. העובדים שלכם ראויים לסביבת עבודה נעימה ונקייה, הלקוחות שלכם צריכים לראות משרד מתוקתק שישקף רבות גם עליכם כעל בעלי עסק רציניים ומחויבים, וגם לכם מגיע לעבוד בנחת ובמקום מטופח. אם כן, כל שנותר לכם הוא פשוט לבחור בין שתי חלופות מרכזיות. אפשרות אחת היא לשכור שירותיו של מנקה פרטי שיגיע למשרד מדי יום בשעה קבועה, או השכרת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית. לפני שאתם מקבלים החלטה, הנה כמה דגשים שיעזרו לכם לקבוע מה הפתרון האידאלי מבחינתכם.

מי הבוס?

השכרת מנקה פרטי פירושה התמודדות עם סוגיות שכר שונות, לרבות הפרשות סוציאליות ותשלום על ימי חופשה ומחלה – ימים שבהם המשרד שלכם נותר ללא כל מענה לצרכי הניקיון הבסיסיים שלו. מנגד, אם תבחרו לשכור שירותיה של חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, לא תצטרכו להתמודד כלל עם סוגיות השכר, עם ההפרשות ועם ההטבות השונות לעובדי הניקיון. כל שתצטרכו לעשות הוא לקבוע מראש תשלום חודשי קבוע לחברת הניקיון, תשלום שהוא מוכר לצרכי מס, והחברה תדאג לכל השאר. כל זאת ועוד, אם המנקה הקבוע שלכם יהיה חולה, החברה היא זו שתיקח את האחריות ותדאג לשלוח מנקה אחר במקומו, כדי שאתם לא תצטרכו להתמודד עם ההשלכות או לנקות בעצמכם.

מקצועיות וניסיון

חברת ניקיון מקצועית תביא לכם יתרון נוסף וחשוב לא פחות – מקצועיות. מנקה פרטי יכול להיות מקצועי מאוד, מנוסה מאוד וגם זריז ואפקטיבי, אין בכך ספק. עם זאת, חברה מקצועית תוכל לסייע לכם בפרויקטים גדולים יותר של ניקיון (למשל – הכשרת המשרד לקראת פסח) וזאת על ידי הצבת מספר עובדי ניקיון בעת הצורך. החברה גם תדאג לחומרי הניקיון, לציוד דרוש ולמכונות פוליש אם אתם זקוקים לריענון של מראה הרצפה. הניסיון של החברה, השירותיות שלה והיכולת שלה לספק לכם פתרונות מקצועיים ויצירתיים לכל בעיה ותקלה, אלה הם הנושאים שמקנים לה יתרון על פני מנקה פרטי שעובד לבד, ללא צוות נלווה וללא מכונות וציוד מתקדמים ומתוחכמים יותר.

לסיכום, רגע לפני שאתם מקבלים החלטה באשר לעתיד הניקיון של המשרד שלכם, חשוב שתעצרו ותבינו מה באמת אתם מחפשים, עד כמה הניקיון חשוב לכם, והאם אתם יכולים להתמודד עם ניהולו של מנקה פרטי או לא. חברת ניקיון מקצועית תוריד מכם עומס רב, לא מעט משימות ובעיקר הרבה כאבי ראש, כך שאתם תוכלו לעסוק במה שחשוב באמת – הצלחת העסק.