כל עסק, מקטן ועד גדול, זקוק לשירותי ניקיון. אין זה משנה אם אתם נמצאים במשרד לבדכם במשך רוב היום או שאתם מעסיקים עשרות עובדים, אתם עדיין צריכים ליהנות ממשרד נקי. אם אתם לא מקבלים לקוחות אתם יכולים לנסות לעשות את זה בעצמכם ולדאוג לניקיון כללי, אבל אם העסק שלכם קולט עובדים ומארח לקוחות – ניקיון הוא ממש לא בגדר מותרות, אלא להיפך. אם כן, לפני שאתם בוחרים בחברת ניקיון מסוימת רק משום שהיא זולה יותר, חשוב שתעצרו ותבחנו את השירותים שהיא מציעה לכם. זאת משום שחברה לא מקצועית תסב לכם נזק רב, לא רק משום שתשלמו על ניקיון לא מקצועי, אלא בעיקר משום שהלקוחות שלכם עשויים לראות בכם כלא רציניים או כרשלניים, וגם העובדים שלכם בוודאי יהיו לא מרוצים.

תפיסת הלקוח

ניקיון המשרד משפיע מאוד על תפיסת הלקוח. שימו את עצמכם בצד השני של המתרס ונסו לשער לעצמכם איך תרגישו אם תגיעו לפגישה עסקית ותמצאו משרד שהאשפה בו עולה על גדותיה, שכוסות הקפה בה מדיפות ריח חמוץ ורע, או שהרצפה בו פשוט מטונפת. סביר להניח שתחשבו שהנהלת החברה מזניחה את הצרכים הבסיסיים ביותר או מזלזלת בכם כלקוחות. יתרה מכך, הרושם השלילי הזה ינהל אתכם כשתצטרכו להחליט האם לקבל שירות מהחברה הזו או לא. אם כן, באותה המידה גם הלקוחות שלכם ישפטו אתכם על פי אמות המידה הללו, ואין סיבה שתפלו בפח הזה. בחרו חברת ניקיון מקצועית ואמינה, הגדירו באופן מדויק את הצרכים שלכם והקפידו לארח את הלקוחות שלכם רק במשרד נקי ומטופח, שבו ספלי קפה נקיים, שולחנות נטולי אבק, ושטיחים שאובים.

תפיסת העובד

כמעט כל יועץ ארגוני וכל פסיכולוג יספרו לכם עד כמה סביבת העבודה משפיע על המוטיבציה של העובדים ועל התפיסה שלהם את המקום שבו הם נמצאים במשך שעות רבות כל כך. הזנחה ולכלוך יובילו את העובדים שלכם לתחושות קשות של מרמור ולהרגשה שאתם פשוט מזלזלים בהם. תחושות אלה לא רק שלא יעודדו עבודה פורה אלא להיפך, הם עשויים להסב נזק רב ולגרום לעובדים לאבד עניין או רצון להשקיע. לטובתם ולטובת הצלחתכם העסקית תנו לעובדים שלכם להרגיש שאכפת לכם מהם וטפחו את סביבת העבודה שלהם. חברת ניקיון טובה תעזור לכם לא רק ליהנות מהניקיון בעצמכם, אלא גם לייצר עבור העובדים שלכם שטח עבודה נעים, מכבד ומזמין.

כנסו לאתר: https://www.cleaniks.com