הדירה שלנו היא, לפני הכל, מקום המפלט שלנו. זה המקום שבו אנחנו מסכמים יום גדוש במשימות ובחוויות, והפינה שבה אנחנו מתעוררים ליום חדש עם אנרגיות חדשות. אם כן, יש כמה דברים שאנחנו פשוט לא יכולים להתפשר עליהם, ונדמה שהניקיון הוא אחד הסוגיות המרכזיות. למעשה, בית מלוכלך – או בית שנראה מלוכלך – עשוי להשפיע על האנרגיה, על מצב הרוח ועל האווירה הכללית בבית, מה שאומר ששמירה על הניקיון היא בגדר הכרח. ביצוע פוליש לרצפה יכול בהחלט לסייע בנושא הזה, ועל ידי הקניית מראה מבריק ונקי לרצפה נוכל לקבל תחושה כללית של בית נקי ומזמין, כזה שכיף לשהות בו גם בסוף השבוע עם בני המשפחה או עם החברים הכי טובים.

מה זה בכלל "פוליש לרצפה"?

בפשטות, פוליש לרצפה מאפשר לחדש את מראה הרצפות בפרט ואת מראה הבית בכלל. חברת ניקיון מנוסה ואמינה תוכל לטפל בנושא הזה עבורכם וזאת באמצעות שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ובמכונות מתאימות, אשר יופעלו על ידי אנשי צוות מנוסים שידאגו לצרכי הניקיון שלכם. כמובן שלכל סוג של פוליש יתאים ציוד אחר, והבחירה בפוליש המתאים תלויה במידה רבה גם ברצפות הקיימות, בין אם מדובר בקרמיקה, שיש או גרניט.

  • פוליש וקס: השיטה הזו כוללת מריחה של שעווה מותכת על הרצפה, מה שלמעשה תורם למראה המבריק שאותו אתם רוצים להשיג. מבין השיטות השונות זוהי ככל הנראה הזולה ביותר, אבל יש לכך גם מחיר נלווה, שכן מדובר בשיטה שטווח הפעולה שלה קצר למדי. אם אתם רוצים לרענן את מראה המשרד מפעם לפעם זוהי שיטה מצוינת, אבל לבית או לארגון גדול יותר השיטה הזו קצת פחות מומלצת.
  • פוליש אקרילי: מכונת פוליש מתאימה תבצע קרצוף של הרצפות כהכנה למריחת שכבת איטום שתמנע הופעתן של שריטות שונות או של כתמים למיניהם. השיטה הזו היא יציבה יותר לאורך זמן ומכאן שהיא גם זו שמומלצת למשרדים גדולים שבהם התנועה רבה. אם אתם מארחים לקוחות לעיתים קרובות והעסק שלכם כולל גם לא מעט עובדים, זו השיטה המועדפת בשבילכם.
  • פוליש קריסטל: פעולת הקרצוף בשיטה זו תאפשר הכנסה של חומרים ייחודיים ותעניק לרצפה מראה מבריק מאוד, ללא סימנים ושריטות. המראה החלק יתאפשר בעיקר לרצפות מסוג טרצו או שיש.
    כדי לבחור את השיטה הטובה ביותר לצרכים שלכם, מומלץ שתתייעצו עם חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, שתדע להתאים את השירות הנכון לכם.