בחירת חומרי ניקוי לבית שלכם, הינה חשובה במיוחד, שכן חומרי ניקיון חייבים להיות איכותיים כמו גם מתאימים לצרכים שלכם, וזאת על מנת להגיע לתוצאות טובות וכדי לשמור על הבית נקי לאורך זמן.

כיום, לא חסרות חברות ומותגים המציעים את חומרי הניקוי שלהם לכל דורש, תוך שהספקים טוענים כי החומרים שלהם הם טובים והיעילים ביותר.

אבל כיצד אפשר לבחור במגוון חומרי ניקוי לבית שיהיו טובים ונכונים? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

איכות- נסו למצוא חומרי ניקיון איכותיים. בדקו וחפשו המלצות מחברים ובני משפחה אודות סבון כלים טוב, חומרים ומטליות לניקוי אבק, חומרים טובים לניקוי שטחים ועוד. נסו להכין רשימה של חומרים יעילים שכדאי לכם לרכוש, ורכשו אותם במרוכז.

התאמה – כאשר אתם רוכשים חומרי ניקיון לכל מטרה, חשוב שהנוזל או החומר שבחרתם יתאים לצרכים שלכם. לדוגמא: לניקוי ספות עור דרוש חומר ייחודי שאינו מזיק לספה ומבריק אותה כמו גם מסיר כתמים. לניקוי שטיחים ישנו קצף מיוחד לניקיון ביתי באמצעות שימושבשואב אבק, כמו גם שישנם חומרים המתאימים לניקוי סירים. לכן חשוב לוודא כי ישנה התאמה נכונה של המוצר לצרכים שלכם.

ידידותיות לסביבה – בזמן שחומרי ניקוי רגילים עלולים לפלוט אדים רעילים וריחות שאינם מטיבים עם הסביבה: ישנם חומרים שנועדו לשמור על הסביבה ולא להזיק לה. בחרו חומרי ניקוי לבית מחברות שעוסקות גם בניקיון וגם בשמירה על הסביבה.

עלויות – בצעו השוואת מחירים בין כמה וכמה מוצרים לניקוי הבית ובחרו כאלה שנחשבים איכותיים אך העלויות שלהם אינם יקרות. בנוסף יש לבדוק את מחיר המוצר ביחס למשקלו, כך שבחירת מוצרים בכמות גדולה ובאריזה חסכונית תסייע לכם לחסוך בעלויות.

נמאס לכל לנקות? חפשו חברת ניקיון טוב!

אם בעבר על מנת לאתר מנקה או עוזרת בית טובה היה צריך "לחפש בנרות" אדם מהימן ומקצועי, הרי שכיום באמצעות חברות ניקיון מקצועיות -אפשר להזמין שירותי ניקיון בכל זמן ובכל מקום.

חברות ניקיון טובות המציעות ניקיון בתים או משרדים בתדירות קבועה או משתנה, יבצעו את כלל הפעולות הדרושות בניקוי חדרים ומבנים, כמו: פינוי פסולת, ניקוי אבק על ידי מכונות מקצועיות, ניקיון שטיחים ומערכות ישיבה, ניקוי חלונות ועוד,שהכל נעשה עם חומרי ניקוי ייעודים וכאלה שנחשבים ידידותיים לסביבה