כאשר אנו נכנסים לדירה חדשה, אין ספק שעדיף להיכנס לדירה נקייה למשעי. קשה מאוד לנקות דירה חדשה, אשר יש בה כתמי צבע בכל פינה ושאריות רובה לרוב, ומכאן ניקוי יסודי של דירה חדשה אשר פונתה מדיירים קודמים עשוי להיות מאוד מתיש ומייגע. זאת משום שבדירה עלולות להיות שכבות רבות של לכלוך מסיבי וללא קשר לעובדה שמעבר הדירה עצמו הוא פרויקט מתיש גם כך. אם כן, במקום לגמור את הכוחות והאנרגיות שלנו לשווא, אפשר פשוט לשכור את שירותיה הנאמנים של חברת ניקיון מקצועית ומסורה, אשר תבצע עבורנו ניקיון יסודי בדירה החדשה ואנו נוכל להתפנות לארגון ולסידור הדברים במקומות המתאימים בדירה שלנו.

מי ששיפץ את ביתו לאחרונה, בוודאי שם לב כי לא פשוט לנקות את הדירה לאחר שיפוץ באמצעים פשוטים כלל וכלל. במקרים של בתים אחרי שיפוץ, כדאי ומומלץ לשכור שירותיה של חברת ניקיון מקצועית ובעלת ניסיון בתחום – שגם תעשה ניקיון יסודי בתוך כל הבית שלכם לאחר השיפוץ וגם תעשה פוליש מקצועי. יש לכם גם אפשרות לבצע הדברה, יש חברות ניקיון שנותנות גם שירותים כאלה, שכן הדברה וניקיון הם בגדר הכרח לפני שאתם נכנסים למשכנכם החדש. כדאי להחשיב את התוספת של עלות חברת הניקיון כחלק מהעלות של עלות השיפוץ. רבים הם הקבלנים אשר מתחייבים להחזיר לכם את הדירה נקייה ללא רבב לאחר השיפוץ. במקרה ולא כך הדבר, אתם יכולים לשכור שירותיה של חברת ניקיון שתטפל בכל במקומכם.

מקרים נוספים בהם נצטרך את שירותיה של חברת ניקיון

שירותי ניקיון לבית משותף או לחילופין למשרד – בעלים של חנות או משרד אינם צריכים כלל להתמודד עם המטלות של הניקיון השוטף. הרבה חברות ניקיון מציעות שירותי ניקיון משרדים ועסקים מקצועיים על בסיס קבוע, פעם בכמה ימים או פעם ביום אפילו, ובמקומות שבהם יש צורך – אף כמה פעמים ביום בעזרת עובדים קבועים. בבית משותף, בפרט אם זה בית על קומות או בית דירות רבות, ועד הבית יעסיק חברת ניקיון חיצונית שתספק שירותי ניקיון לבית המשותף באופן קבוע עבור פעם או פעמיים בשבוע.

כיצד נבחר חברת ניקיון שתתאים לצרכים שלנו?

מומלץ מאוד שתבצעו סקר שוק של חברות ניקיון אשר מפרסמות את עצמן מעל גבי אתרי האינטרנט השונים או במדריכים המסווגים, כדאי מאוד להתקשר עם חברת ניקיון על בסיס קבוע, אך להגדיר תקופת ניסיון ותוך כדי כך לבחון את ביצועיה של חברת הניקיון.