חברת ניקיון למשרד

אתם נמצאים במשרד לפחות חצי מהיום וכמו שחשוב לכם שהבית שלכם יהיה נקי, כך בוודאי חשוב לכם שהמשרד שלכם יהיה נקי ומסודר למשעי. דמיינו את הסיטואציה – אתם מגיעים כרגיל בשעה שמונה לעבודה, כל הכיסאות הפוכים, הפחים מלאים בפסולת, המון דפים על השולחנות, כוסות פזורות על גבי השולחנות בינות המחשבים, והלכלוך נדבק ומסרב להיעלם. אלא שהפגישה שלכם אמורה להתקיים ממש עכשיו ואין לכם מושג איפה לקבור את עצמכם מרוב בושה. אין ספק כי המשרד שלכם נזקק לשירותיה של חברת ניקיון למשרד שתהיה מקצועית ואמינה במיוחד.

ידוע כי עבודה במשרד מלוכלך ולא מאורגן משפיעה על התת מודע של העובדים ופוגעת בתפיסת הלקוחות. ניקיון משרדים זה לא שאיפה גדולה או משימה בלתי אפשרית, והוא פשוט מצרך הכרחי בכל משרד ומשרד באשר הוא. ניקיון המשרדים כולל בתוכו את עבודת הניקיון הבסיסית והיומיומית לרבות פעולות כגון ריקון פחים, שטיפת מרצפות, ניקיון של המטבח המשרדי וניקיון אזור הנוחיות והמסדרונות.

כמו כן, הקפדה על ניקיון אלמנטים אשר נוטים להתלכלך מהר יותר מאשר מקומות אחרים, כמו למשל – הכיור, מוצרי מטבח כגון מיקרוגל, מגרות המטבח, שטיחים, חלונות ושאר רהיטים אשר נמצאים במשרד וחברת הניקיון שמה לה לדגש לנקות אותם.

כאשר שוכרים חברת ניקיון צצות ועולות השאלות הבאות

  • האם אנו מעוניינים לרכז את כל נושא השירותים למשרד בידיו של ספק אחד – או לחילופין לפצל את השירותים הניתנים בידי כמה חברות? לריכוז השירותים יש יתרונות של ניהול, של יצירת שותפות אסטרטגית ושל מחיר כמובן, אבל הוא עלול ליצור תלות בלתי רצויה של המשרד שלכם בחברת שירותים אחת ובודדת. לפיצול השירותים יש יתרון של תחרות בין הספקים, אבל הוא מחייב ניהול נפרד של כל אחד מהם ועשוי בחישוב הכללי להיות הרבה יותר יקר.
  • האם אתם מחפשים אך ורק שירותי ניקיון של חברת ניקיון או אף שירותים נוספים? שירותים נוספים עשויים להיות כשירותי תחזוקה, שירותי שמירה ואבטחה, שירותי ניהול המבנה, ואף שירותי כוח אדם – קיימות חברות אשר מציעות את כל השירותים הללו במטרה לאפשר למשרד להתמקד בתחום המקצועי שלו בלבד.

משרד נקי הוא גם משרד בריא

ההשלכות של משרד אשר אינו מנוקה כל יום באמצעות חברת ניקיון הן רבות. משרד נקי הינו משרד בריא לכל דעה ועניין. עובדים שעובדים במשרד מלוכלך נוטים להרגיש רע והמוטיבציה שלהם נפגעת. וזאת עוד מבלי שנזכיר מה יחשבו עליכם הלקוחות כשיראו בלגן ולכלוך בכל פינה…