מיום ליום צוברת תעשיית ניקיון תאוצה. חברות הניקיון מציעות מגוון שירותים, כמו למשל – שירותי ניקיון למשרד ושירותי ניקיון לבית. בבואכם לבחור חברת ניקיון עליכם לבצע סקר שוק מקיף ויסודי, מכיוון שבתחום זה, כמעט כמו בהרבה תחומים, יש הרבה חברות ניקיון חובבניות וחאפריות, אשר השירות שלהן הינו מתחת לכל ביקורת. חברות אלה הן לא אמינות ובהחלט לא מקצועיות – הן בשירות שהן נותנות והן ברמת הניקיון.

כאשר אתם מתעתדים לבחור חברות ניקיון עבור הבית שלכם, חשוב מאוד להקפיד על נושא האמינות – ככלות הכל – ביתכם הוא מבצרכם, עמלתם קשות על הרכוש שלכם ובוודאי אינכם מעוניינים כי מישהו זר יסתובב בבית ויגנוב לכם מן הרכוש היקר שלכם. קל וחומר כאשר המדובר במשרד – לפעמים במשרד מסתובב חומר מסווג ואף סודי ביותר, ולכן החשיבות היא אף יותר גבוהה שהמנקה יהיה אמין ביותר.

בניקיון משרד מתעורר הצורך לנקות את המשרד במהלך שעות היום ואף לאחר שעות העבודה הקונבנציונליות. חברת הניקיון תדאג לניקיון הכולל של כל חדרי המשרד, אשר כולל – ניקוי שטיחים, ניקוי מרצפות, ניקוי אבק, ניקוי חלונות, ניקוי אזור הנוחיות, ניקוי הפחים וכן ריקונם, ניקוי המטבח וכדומה.

 

כיצד תוכלו לבחור חברת ניקיון?

  • ציוד ניקוי – חברת ניקיון אשר פועלת עם ציוד ניקוי מתקדם כמו מכונות פוליש או חובטי שטיחים, אמורה להבטיח לכם כי מכונות אלה יעמדו בכל התקנים כחוק. עליכם לשאול את השאלות הבאות – באילו מכונות עושה שימוש החברה, באילו מכשירים משתמשת החברה, באילו תקנים הם עומדים וכו'.
  • עלויות – אל לכם להתפתות וללכת שבי אחרי חברה אשר מציעה לכם מחיר זול במיוחד. חברת ניקיון אשר מציעה לכם שירותי ניקיון במחיר אטרקטיבי במיוחד, אמורה להרים אצלכם גבה ולגרום לכם לתהות מדוע היא שונה מכולם.
  • בירורים והמלצות – בקשו מחברת ניקיון רלוונטית שתיתן לכן שניים או שלושה מספרי טלפון של לקוחות. אל תתביישו, הרימו אליהם טלפון ושאלו אותם שאלות לגבי טיב השירות שהם מקבלים מחברת הניקיון שבשירותיה אתם מתעניינים.

שירות ניקיון לבית

ביתכם הוא מבצרכם. אין ספק שקשה למצוא בשוק עוזרות בית נאמנות שיגיעו במועד ויבצעו עבודה איכותית, ולכן פונים לשירותי חברת ניקיון, על בסיס קבוע או על פי דרישה. העובדות מבוטחות בביטוח לאומי, כך שנטל זה יורד מכם, וכל שנותר לכם הוא פשוט ליהנות מבית נקי ומראש שקט לכל אורך הדרך.