חברת ניקיון בראשון לציון
לאנשים פרטיים

כאשר אנשים עוברים דירה לרוב הם מבצעים שיפוץ יסודי לפני זה, הכולל החלפת רצפות, סיוד, מטבח חדש ואף אמבטיות ואסלות. שיפוץ זה משאיר אחריו לכלוך רב, וגם אם המשפצים אספו אותו באופן יסודי תמיד נשארים בדירה אבק ושאריות בנייה. במקרה כזה מומלץ ביותר להזמין חברת ניקיון בראשון לציון כדי שתוכל לנקות את הדירה באופן יסודי ולהכין אותה לכניסת הדיירים. שיפוץ כגון זה כולל ניקיון יסודי של החלונות כולל הפאנלים, ניקיון נרחב בארונות המטבח והאביזרים החשמליים, ניקוי כל הכלים הסניטריים ובמקרה ויש בדירה רצפות פרקט או שטיח מקיר לקיר, זו הזדמנות מצוינת לנקות אותם באופן יסודי, כי לאחר מכן יוכנסו לדירה החפצים הקבועים. באופן דומה מומלץ בהזדמנות זו גם לבצע פוליש לרצפות, תלוי בסוג הרצפות. פוליש וקס שמקנה לרצפה מראה מבריק ופוליש קריסטל שמעניק לה מראה רטוב ונקי.

שירותי ניקיון מחברת ניקיון למוסדות ולארגונים

אנשים פרטיים נוהגים להזמין חברת ניקיון בראשון לציון באופן חד פעמי, כדי לנקות את הדירה לאחר שיפוץ או לפני מעבר דירה. אולם מוסדות וארגונים נוהגים להתקשר עם חברת ניקיון באופן קבוע. ההתקשרות יכולה להיות מול איש קשר בארגון עצמו, מול נציג של כל הבניין או מול חברת האחזקה, שבאחריותה נושא ניקיון הבניין. בהתקשרות הראשונית נקבע תדירות הניקיון והיקפו.

קובעים את שעות הניקיון, האם הוא כולל גם מרחבים משותפים כגון מדרגות ומעליות ואם יש צורך גם בניקיונות מיוחדים, כגון ריפודים. אולמות אירועים למשל זקוקים לחברת ניקיון בראשון לציון שתוכל גם לספק ניקיון של וילונות, שטיחים וריפודים יקרים באופן שוטף. כך גם מעבדות, חברות תרופות או בתי חולים זקוקים לדגשים מיוחדים של ניקיון יומי כדי לשמור בהם על היגיינה נחוצה.

הדרך הנכונה לבחור חברת ניקיון

התקשרות עם חברת ניקיון בראשון לציון מצריכה בדיקה של כמה דברים בסיסיים. קודם כל צריך לוודא איזה שירותי ניקיון מספקת החברה, כדי שלא יהיה צורך בהזמנה של חברת ניקיון נוספת לשירותים מיוחדים. דבר שני יש לוודא באופן יסודי מהם חומרי הניקיון שבהם משתמשת החברה, ולבדוק שהם יהיו מאושרים ממכון התקנים וידידותיים לאנשים. בחללי המשרד שוהים אנשים במשך שעות ארוכות ונושמים את אדי חומרי הניקיון ולכן צריך לדאוג על תקינות חומרי הניקיון. באופן דומה יש להקפיד שהניקיון ייערך בשעות נוחות כדי לא להפריע לעובדים ולשגרת העבודה במקום.