חברת ניקיון בנתניה

נראה כי במהלך השנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון בכלל ובשירותיה של חברת ניקיון בנתניה, היתרונות לכך הם רבים ומגוונים, ראשית כל, אין מצב בו העוזרת הפרטית שלכם נעדרת בכל הזדמנות אפשרית, שהרי אין מצב שאתם נשארים ללא מנקה והבית שלכם נשאר מלוכלך. שנית, על פי החוק במדינת ישראל, אתם מחויבים לשלם למנקה ביטוח לאומי וימי חופשה ואף פיצויים במידה ואתם מפטרים אותה, על ידי לקיחת חברת ניקיון בנתניה, אתם פטורים מכך, למעשה חברת הניקיון דואגת לעובדים שלה וזה לא באחריותכם. כמו כן, חברת הניקיון דואגת לכל המכונות, הציוד וחומרי הניקוי, מה שחוסך מכם עלויות ניכרות בהוצאות החודשיות… חברה אשר נזקקת לשירות של ניקיון המשרדים שלה חייבת להגדיר מראש את תפיסת השירות אשר מתאימה לה ביותר ורק לאחר מכן לבחון הצעותיהם של ספקי שירות בנתניה. ההגדרה של תפיסת השירות חייבת להתחיל בהגדרת הצרכים של אותה חברה, מה הם הצרכים בתחום הניקיון ומה הם הציפיות מספק השירות.

שירותי ניקיון של חברת ניקיון בנתניה

האם אנו מעוניינים לרכז את כל הנושא של שירותים למשרד בידיו של חברת ניקיון בנתניה או לחילופין לפצל את השירותים בין חברות ניקיון שונות? לריכוז ישנם יתרונות של ניהול ושל יצירת שותפות אסטרטגית, של מחיר, אבל הוא עשוי ליצור תלות לא רצויה של המשרד בחברת הניקיון. לפיצול יש יתרון ביצירת תחרות בין הספקים, אבל הוא מחייב ניהול נפרד של כל אחד מהם ועשוי להיות יקר יותר בחישוב כללי. האם אנו מחפשים שירותי חברת ניקיון בנתניה בלבד או לחילופין גם שירותים נוספים? שירותים נוספים יכולים להיות למשל – שירותי תחזוקה, שירותי אבטחה ושמירה, שירותי ניהול המבנה, שירותי אספקה של מוצרי המשרד, מוצרי ניקיון ומוצרי מטבח, שירותים לוגיסטיים ואף שירותי כוח אדם – קיימות חברות אשר יציעו לכם את מגוון השירותים הללו במטרה לאפשר למשרד שלכם להתמקד בתחום המקצועי שלו בלבד.

בתחום הניקיון, מהו המגוון של שירותי ניקיון שאתם זקוקים לו?

שירותי חברת ניקיון בנתניה משרדים כוללים טווח רחב של פעולות אפשריות – פעולות ניקיון בסיסיות יום יומיות – שאיבת אבק משטיחים, שטיפת רצפות, ריקון סלי רצפה, ניקוי אבק, ניקיון שירותים וניקיון מטבח. פעולות שאינן יום יומיות – ניקוי חלונות ודלתות, ניקוי מסכים, ניקוי מקלדת וטלפונים וכדומה. בקיצור, כל מה שאתם צריכים כדי לחיות בסביבה נעימה ונקייה כל הזמן!