חברת ניקיון במרכז

חברת ניקיון נותנת שירותים הן לאנשים פרטיים והן למוסדות ולארגונים. אנשים פרטיים נוהגים להשתמש בשירותים של חברת ניקיון במרכז אחרי שהם עוברים דירה או משפצים אותה. נהוג להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ כדי לקבל שירות של ניקיון כללי, כולל פינוי כל תוצרי השיפוץ, ניקוי יסודי של החלונות, הפאנלים, ארונות המטבח, הברקת הכלים הסניטריים כגון אמבטיות ושירותים ועוד. בהזדמנות זו מומלץ לאנשים פרטיים שמזמינים שירותי ניקיון גם להזמין פוליש לרצפה, כאשר אפשר להזמין פוליס וקס שמעניק לרצפות מראה מבריק ואפשר פוליש קריסטל, המקנה לרצפות מראה רטוב ונקי. סוגי הפוליש מותנים בסוג הרצפות שיש בדירה.

הזמנת שירותי חברת ניקיון באופן קבוע

לעומת אנשים פרטיים המזמינים חברת ניקיון במרכז באופן חד פעמי כדי לנקות את מרחב הדירה לאחר שיפוץ או לפני שהם עוברים דירה, נוהגים ארגונים ומוסדות להעסיק חברת ניקיון במרכז באופן קבוע, כדי לקבל שירותי ניקיון שוטפים. אופי שירותים אלה נקבעים מול איש קשר בארגון עצמו, ונקבע בהם מהו סוג הניקיון השוטף הנדרש, מהי תדירות הניקיון ובאיזה שעות יש לבצע אותו.

יש משרדים המבקשים שירותי ניקיון מידי יום וישנם ארגונים ומוסדות שנוהגים להזמין אחת לשבוע. מקרים נפוצים הם אלה שבהם בנין משרדים שלם מזמין חברת ניקיון אחת קבועה שדואגת לניקיון כל המשרדים, החללים המשותפים, המעליות וכולי. יש אף משרדים שבהם ההתקשרות מול חברת הניקיון במשרד היא באמצעות חברת האחזקה אשר מטפלת באחזקת הבניין באופן קבוע.

כיצד לבחור חברת ניקיון

לפני שבאים להעסיק חברת ניקיון כדאי לבדוק מהם השירותים שהיא נותנת. יש לקוחות שיסתפקו רק בניקיון כללי של הרצפות והכלים הסניטריים ולעומת זאת יש חברות המבקשות גם ניקיון של הווילונות, הריפודים, השטיחים וכולי. כדאי לוודא שחברת הניקיון במרכז שמזמינים את שירותיה נותנת את כל השירותים הללו, כדי שלא יהיה צורך בפנייה לחברת ניקיון נוספת.
מומלץ לוודא שחומרי הניקיון שבהם משתמשת חברת הניקיון במרכז מאושרים על ידי מכון התקנים ומיוצרים במפעלים טובים. יש לזכור שאנשים נמצאים במרחב של משרדים שעות רבות וחשופים לחומרי הניקיון, ולכן יש להקפיד שחומרים אלה ידידותיים ובטוחים לשימוש.
כדאי לבחור חברת ניקיון שעובדיה עוברים הכשרות והשתלמויות ויודעים כיצד להפעיל מכונות מורכבות כהלכה, בלי עקבות וללא רעש. לעתים מגיעים עובדי הניקיון כאשר עדיין נמצאים במקום עובדים ויש לדעת כיצד לעבוד לצדם בדיסקרטיות וללא הפרעה.