עובדים אשר עובדים בסביבת עבודה מלוכלכת ומלאה באבק נוטים להרגיש רע במהלך יום עבודתם, אבל לא רק הבריאות הפיזית שלהם נפגעת, אלא גם הבריאות המנטלית שלהם. בתור מנהלים ובעלי עסק, חשוב שתבינו שעובדים שמקום העבודה שלהם מלוכלך מתמודדים גם עם מוטיבציה נמוכה יותר, והם עשויים להרגיש שבמקום העבודה שלהם אפשר להעביר את זמן העבודה בבטלה ללא צורך לעבוד ולהתאמץ יותר מדי או לעבוד בצורה יעילה ומסודרת.

לפעמים, תחושות אלו נובעות ממקום של האשמה המיוחסת לבעלי המשרד אשר מזניחים את המשרד ולא נוטים לנקות אותו בכלל וכן העובדים עשויים לחוש שמזלזלים בהם ובמקום העבודה. במקרים קיצוניים העובדים עשויים גם לרצות לעזוב את מקום העבודה ולעבור למקום עבודה מפתה ומאורגן הרבה יותר ממקום העבודה הנוכחי שלהם.

על מנת שזה לא יקרה לכם, מומלץ שתמצאו עוד היום חברת ניקיון מקצועית ובעלת ניסיון בתחום הניקיון של המשרדים, חברה שכזאת תדע לספק לעובדים שלכם את סביבת העבודה האידאלית עבורם. חברת הניקיון תשלח לכם עובדי ניקיון מקצועיים שלא בשעות העבודה שלכם וינקו את המשרד מהיסוד, מבלי שתצטרכו בכלל לדאוג לתנאים שלהם. לחישוב השעות שבהם הם עובדים ולתנאי העבודה מכיוון שלכל אלה דואגת חברת ניקיון אשר מעסיקה אותם.

שאלות שחשוב לשאול את עצמכם

בתחום הניקיון חשוב שתשאלו את עצמכם מה המגוון של שירותי הניקיון הנדרשים? שירותי ניקיון משרדים כוללים טווח נרחב של שירותי ניקיון אפשריים – פעולות ניקיון תקופתיות – הברקה ופוליש של רצפות ומשטחים, ניקוי יסודי של שטיחים והסרת כתמים, ניקוי יסודי של חלונות וקירות זכוכית, חיטוי תקופתי של אזורי מטבח ושירותים, ריסוס והדברה, פעולות ניקיון בסיסיות וכן פעולות יומיומיות – שאיבת אבק מהשטיחים, שטיפת הרצפות, ריקון סלי האשפה, ניקיון השירותים המטבח, וכן פעולות ניקיון שאינן בהכרח יום יומיות – ניקוי חלונות ודלתות, ניקוי מסכים, ניקוי חלונות ודלתות, ניקוי מתגי תאורה, ניקוי מקלדות וטלפונים, שאיבת אבק ממדפסות, ניקוי מקררים ומכונות שתייה, פרויקטים מיוחדים – ניקיון לפני כניסה, וכו'.

החברה מספקת את העובדים

החברה מספקת את עובד הניקיון ודואגת לתשלום של כל התנאים הסוציאליים שלו כך שהתשלום שלכם יהיה אחיד בכל חודש ללא צורך בכאבי ראש ובחישובים מיותרים שמטרידים את מי שבוחר להעסיק מנקה באופן פרטי. כמו כן, חברת ניקיון מעסיקה מספר עובדים, כך שאם עובד ניקיון אחד חולה או יוצא לחופשה, לא תרגישו את זה ובוודאי שלא תצטרכו לחפש פתרון אחר. המשרד שלכם יהיה תמיד נקי, ללא יוצא מן הכלל.